A+ A A-

Спорт

На Светском првенству у кик боксу у у италијанском граду Лидо ди Јесоло, кик боксери из Србије освојили су 7 златних, 8 сребрних и 6 бронзаних медаља. Из кик бокс клубова Врање и Јуниор такмичили су се репрезентативци Марко Динчић у категорији до 67 кг и Младен Стошић у категорији до 63,5 кг. Обојица су изгубили у елиминацијама и остали без медаља. На такмичењу је учествовао рекордан број такмичара 2.319, из 65 земаља света.

Објављено у Спорт
Аутор
Опширније... 0
Последњи пут измењено

На Првенству Србије у стрељаштву које је одржано 15. септембра у Сремској Митровици у гађању малокалибарском пушком стрелци из Стрељачког клуба Врање освојили су две златне медаље. Екипним златом окитили су се наси стрелци у саставу Лука Станојевић, Вељко Стојиљковић и Никола Станковић, у дисциплини 30 метака лежећи. Друга златна медаља припала је њиховој клубској другарици Јелени Мудринић која је била најбоља у држави у дисциплини тростав 3х10 метака. Иначе ово је крај сезоне за малокалибарску пушку, стрелци ће после краће паузе наставити рад и тренинге са ваздушним оружјем.

Аутор

У борби са вишеструким шампионом државе, клубом Економац из Крагујевца, КМФ Врање изгубио је резултатом 6:3.

Клуб Економац је у врху не само српског, већ и европског фудбала, те је исход очекиван од стране управе и играча Клуба малог фудбала Врање. Све у свему, наши фудбалери дали су све од себе и показали сјајну игру.

Следећег викенда Врањанце очекује гостовање у Старој Пазови у оквиру првенства у Првој Футсал лиги.

Аутор

Кик боксери Марко Динчић и Младен Стошић одлазе у суботу на Светско јуниорско првенство у Италији. Овом такмичењу претходиле су двонедељне припреме у Караташу. Уочи одласка на ово важно такмичење,они су били гости јутарњег програма  наше телевизије.

Аутор

Након две године Клуб малог фудбала "Врање" вратио се у Прву лигу, и основни циљ им је да задрже ову позицију. Појачали су снаге и играчима, а појачање је стигло и у Управу клуба. Првенство за њих почиње у суботу, када ће одмерити снаге са Економцем из Крагујевца.